Księga gości

 • From Bartek on Księga gości

  Byłem na Waszym występie dziś w nowo budowanym kościele p. w. Chrystusa Miłosiernego w Dęblinie i bardzo mi się podobało. Warto Was posłuchać. Szczęść Wam Boże.

  2017/12/30 at 9:21 pm
 • From ks. Adam Kozak on Nasze koncerty na Śląsku

  Czcigodny Dyrygencie, drodzy Chórzyści! Z całego serca gratuluję Wam wspaniałej rocznicy 20-lecia działalności Waszego Chóru, w której mogłem wziąć udział sprawując Mszę Świętą w Waszej intencji i uczestnicząc w podniosłej Gali. Tysiące godzin prób zaowocowały wieloma setkami liturgii, którym dodawaliście blasku poprzez swój śpiew, a także licznymi, niezwykle pięknymi koncertami, między innymi tym – w Gliwicach. Muzyka, którą wykonujecie jest nie tylko sztuką z “najwyższej półki”, ale pełni także rolę ewangelizacyjną, otwierając serca słuchaczy na doświadczenie spotkania z Bogiem, który jest samym Pięknem. Niech Wasz śpiew oraz świadectwo żywej wiary, które porusza nasze serca, nadal uchyla drzwi do nieba licznym słuchaczom w kraju i zagranicy. Życzę Wam obfitości Bożej łaski, wielu sukcesów oraz kolejnych pięknych jubileuszy oraz rocznic.
  Pozdrawiam serdecznie z Gliwic
  ks. Adam Kozak, referent diecezji gliwickiej ds. muzyki kościelnej

  2017/01/09 at 8:37 pm
 • From ks. Adam Kozak on Nasze koncerty na Śląsku

  Kochani, dziękuję Wam za wspaniały występ w Katedrze Gliwickiej, którym ubogaciliście diecezjalne obchody ku czci św. Cecylii. Wasz cudowny śpiew oraz świadectwo wiary pozostają głęboko w naszych sercach i wdzięcznej pamięci. Mam nadzieję na dalszą, piękną współpracę.
  Pozdrawiam serdecznie i życzę nieustannej opieki św. Cecylii oraz wielu łask i Bożego błogosławieństwa z okazji zbliżającego się święta muzyki kościelnej.
  ks. Adam Kozak, Gliwice

  2015/11/17 at 9:57 pm
 • From Dawid Błaszczak on Księga gości

  Moi Drodzy,

  informacja o tym, że dziś przed południem odszedł do Domu Ojca prof. Stefan Stuligrosz, poruszyła mnie zapewne tak bardzo, jak wielu z Was. Właściwie to dowiedziałem się o tym od mojej Żony, która usłyszała w radio tę informację.

  Profesora Stuligrosza widziałem “na żywo” może ze trzy razy. To rzadko, wiem, ale do końca moich dni pozostaną mi w pamięci Jego słowa, wypowiedziane w 2001 może 2002 roku podczas pobytu w Białej Podl., kiedy powiedział, że Bóg nie będzie nas oceniał z tego jakie tytuły posiadamy, jakie stopnie naukowe, jakie medale, bogactwa materialne, itd. Ale będzie nas pytał o to: jacy byliśmy? Jak się zachowywaliśmy w stosunku do drugiego człowieka? W pamięci pozostanie mi wiele słów, wiele pięknych kazań, których pozazdrościłby niejeden ksiądz czy kaznodzieja. Na kanwie śmierci Prof. Stuligrosza pozostaje mi w pamięci to pokolenie osób sprzed II wojny światowej. Pokolenie ludzi, którzy przyszli na świat na początku XX wieku, jak wspomniany Prof. Stuligrosz, jak Jan Paweł II, ale również mój dziadek od którego wiele mogłem się nauczyć. Który swoją postawą, osobowością, miłością ludzi, ojczyzny, pokazywał jak należy żyć. Który, choć przeżył okres II wojny światowej a później komunizmu, nie narzekał, nie uskarżał się, nie obwiniał Boga, nie poddawał się. Kochani, od takich ludzi, my – młodzi, dwudziesto-, trzydziestoletni, wiele możemy się nauczyć. I za to wielkie niech będą dzięki!

  Pozdrawiam!

  Dawid Błaszczak

  2012/06/15 at 7:23 pm
 • From Kasia Centkowska on Księga gości

  serdeczne pozdrowiednia dla mojego chóru i Pana Piotra 🙂

  2011/07/01 at 7:23 pm