Akompaniatorzy

Paweł Czyżewski ur. 1981 r. w Białej Podlaskiej. Był uczniem p. Haliny Szpilewicz. Ukończył  Szkołę Muzyczną II stopnia w Lublinie i jest absolwentem Wydziału Artystycznego w klasie fortepianu i organów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (2006). Od 2001 r. akompaniator Młodzieżowego Chóru Parafii Chrystusa Miłosiernego w Białej Podlaskiej SCHOLA CANTORUM MISERICORDIS CHRISTI. Założyciel grupy poetyckiej “Skafander”.

Piotr Arseniuk – Edukację muzyczną rozpoczął pod kierunkiem p. Ireneusza Parafiniuka w Białej Podlaskiej. Obecnie jest uczniem PSM II st. im J. Elsnera w Warszawie w klasie organów dr Romana Szlaużysa oraz w klasie dyrygentury prof. Katarzyny Sokołowskiej, a także studentem Politechniki Warszawskiej. Swoje umiejętności doskonalił na kursach mistrzowskich, prowadzonych m.in. przez Andrzeja Białkę, Karola Mossakowskiego, Piotra Rojka, Józefa Serafina, Krzysztofa Urbaniaka, Balysa Vaitkusa czy Jarosława Wróblewskiego.

Brał udział w licznych konkursach organowych. Jest laureatem m.in. II miejsca na XI Krakowskim Konkursie Młodych Organistów oraz II miejsca na XI Ogólnopolskim Konkursie Organowym w Krasnobrodzie. Od 2013 roku jest akompaniatorem chóru Schola Cantorum Misericordis Christi z Białej Podlaskiej.