Wielkanocne koncerty po raz dwunasty w Białej Podlaskiej

Wielkanocne koncerty po raz dwunasty w Białej Podlaskiej

Po krótkiej przerwie do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białej Podlaskiej powracają Wielkanocne Koncerty Muzyki Sakralnej. To już XII edycja tego cyklu, którego celem jest m.in. ukazanie piękna muzyki sakralnej na przestrzeni wieków oraz podkreślenie świątecznego charakteru paschalnego czasu, gdy to radujemy się ze zmartwychwstania Pana Jezusa. Występy artystów z całej Polski będą również okazją do uczczenia 200-lecia powstania diecezji siedleckiej oraz 100-lecia odzyskania niepodległości.

Od 15 do 29 kwietnia w naszym Sanktuarium wystąpią:

W imieniu Stowarzyszenia Miłośników Muzyki Sakralnej w Białej Podlaskiej zwracamy się również z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe XII edycji cyklu. Jako organizatorzy nie mamy żadnego wsparcia instytucjonalnego i skazani jesteśmy na dobrowolnych darczyńców, pasjonatów muzyki sakralnej.

Cykl koncertów ma już swoją renomę i wiernych słuchaczy. Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Sakralnej w Białej Podlaskiej. Jednak bez pomocy finansowej i rzeczowej dobroczyńców przedsięwzięcie takie nie byłoby możliwe do zrealizowania.

Ewentualną pomoc finansową prosimy kierować na konto Stowarzyszenia Miłośników Muzyki Sakralnej w Białej Podlaskiej:

18 10 2012 6000 0008 0200 12 3646 (PKO BP SA)

Dziękujemy za wszelką pomoc, wsparcie oraz życzliwość, a także zapraszamy na koncerty.

Zostaw komentarz